Informacje:    23 657 41 99

wtorek, 09 wrzesień 2014

Letni piknik integracyjny w ramach projektu „RÓWNE SZANSE”

W dniu 21 sierpnia 2014 roku odbył się letni piknik integracyjny zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, w ramach projektu EFS „Równe szanse” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

W pikniku tym wzięli udział uczestnicy projektu, osoby niepełnosprawne, rodziny zastępcze, uczestnicy Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy, mieszkanki Domu Pomocy Społecznej oraz wolontariusze. Zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych, kierownicy placówek integrowali się z uczestnikami projektu w zorganizowanych grach i konkursach.

Wśród zaplanowanych atrakcji znalazły się: pokaz tańca breakdance połączony z warsztatami i wspólnym tańcem, pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy, gra w rzutki. Wszyscy uczestnicy mogli korzystać z trampoliny i zjeżdżalni.

Po wspólnym posiłku zaproszono wszystkich do zabawy w zorganizowanych grach i konkursach. Spotkanie pomimo pochmurnej aury przebiegło w przyjemnej i radosnej atmosferze, a wszystkim uczestnikom projektu i ich otoczeniu umożliwiło integrację społeczną.