Informacje:    23 657 41 99

wtorek, 12 październik 2021

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

W dniu 6 października uczestnicy Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Warszawy.


wtorek, 12 październik 2021

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

W dniu 30 września w placówce Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy zostało zorganizowane spotkanie z okazji Dnia Chłopaka.


wtorek, 01 czerwiec 2021

Film pt. "Amatorzy"

Film pt. "Amatorzy"

Zapraszamy na film „Amatorzy” do Kina TON, gdzie będziemy mogli obejrzeć pochodzącego z Żuromina - Zbigniewa Biegajło. W poniższych linkach można znaleźć informacje na temat filmu, obejrzeć zwiastun, przeczytać recenzje oraz wywiad z Feliksem Platowskim.


Konkurs Fotograficzny pt. "Człowiek, świat, przyroda"

W obiektywie uczestników Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Żurominie. 


Większa pomoc z Programu „Za życiem”  w Powiatowym Środowiskowym Domu Samopomocy w Żurominie.

Od 2017 roku w ramach Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” ułatwiono dostęp do Środowiskowych Domów Samopomocy większej grupie osób z zaburzeniami psychicznymi, w szczególności osobom ze spektrum autyzmu i z niepełnosprawnością sprzężoną. Środowiskowe Domy Samopomocy otrzymały też zwiększone dotacje, które mogą być przeznaczane między innymi na zabezpieczenie zwiększonych potrzeb opiekuńczych uczestników ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością sprzężoną, na zakup dodatkowych usług, wyposażenia lub sprzętu niezbędnego do pracy z tymi osobami.


wtorek, 06 październik 2020

Dzień Chłopaka 2020

Dzień  Chłopaka 2020

W dniu 1 października zorganizowano na terenie Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy Dzień Chłopaka. Dziewczyny oraz panie przygotowały dla Panów drobne upominki oraz słodki poczęstunek.


Strona 1 z 10